Na początku był projekt

Tylko przemyślane rozwiązanie oraz indywidualne podejście. Projekty gotowe nie ujmują charakteru oraz indywidualnych potrzeb inwestora. Gotowy projekt traktujemy jako początek drogi, sprawdź naszych projektantów i nie miej ograniczeń. My ich nie mamy!

Sprawdzona ekipa

Jesteśmy góralami. Na drewnie znamy się jak mało kto. Kochamy drewno, wiemy jak je użyć. Na rynku jesteśmy już 1988 roku Sprawdź nas, przed budową zażądaj referencji.

Kontrola jakości

Nie możemy pozwolić, aby nasze domy były średniej jakości. To niedopuszczalne, więcej to niemoralne. Budujemy wedle sztuki, wśród nas są mistrzowie cechu.

3 miesiące i ... na swoim

Proces budowy domu trwa średnio 2-3 miesiące. Wystarczy zamówić u nas projekt i wykonanie, a następnie odliczać dni do ... przeprowadzki;)

Zadbaj również o ogród

Po zakończeniu budowy domu warto urządzić ogród w podobnym stylu. Zapytaj nas o aranżacje ogrodu, czy działki. Gwarantujemy piękny góralski styl, ergonomię oraz solidną jakość.

Oferta, czyli zobacz co robimy

Nasze wyroby produkowane są z drewna iglastego (modrzew, sosna, świerk, jodła) oraz liściastego (dąb, buk, brzoza, olcha, jesion), w zależności od preferencji klienta. Świadczymy usługi kompleksowo, oznacza to, iż decydując się na naszą firmę dostajecie Państwo od nas wszystko co wykonane jest z drewna. Mamy szeroki asortyment począwszy od ogrodzeń drewnianych, przez altany czy drewutnie, a skończywszy na całorocznych domach z bala. Jesteśmy w stanie wykonać wszystko z drewna, od Państwa zależy co będziemy razem tworzyć.

Dobrym przykładem naszej oferty są domki letniskowe. Wykonane są z bala świerkowego gr. 5 cm, 6 cm lub 9 cm, wys. 14 cm z możliwością ocieplenia (wełna mineralna od 10 do 15 cm, folia płazówka gr. 2.2 cm, boazeria lub regips). Bale drewniane są impregnowane wstępnie preparatem ogniochronnym i grzybobójczym "FOBOS". Domki są bardzo stabilne, minimalna grubość ścian samego drewna to 7.2 cm. Dla lepszego zrozumienia co wyróżnia nas na rynku, powiemy tylko, iż przy decyzji o budowie domku, powinniście Państwo pytać o grubość bali. Niektóre firmy budujące w systemie szkieletowym zapewniają grubość ściany 2 cm plus boazeria 1.2 cm, co w efekcie daje nam grubość ściany drewna (3.2cm). Ściana tej grubości po kilku latach pod wpływem warunków atmosferycznych pęka, nie mówiąc już o kosztach związanych o ogrzaniem budynku. Nasze domki są bardzo ciepłe, stabilne i ładne.