Na początku był projekt

Tylko przemyślane rozwiązanie oraz indywidualne podejście. Projekty gotowe nie ujmują charakteru oraz indywidualnych potrzeb inwestora. Gotowy projekt traktujemy jako początek drogi, sprawdź naszych projektantów i nie miej ograniczeń. My ich nie mamy!

Sprawdzona ekipa

Jesteśmy góralami. Na drewnie znamy się jak mało kto. Kochamy drewno, wiemy jak je użyć. Na rynku jesteśmy już 1988 roku Sprawdź nas, przed budową zażądaj referencji.

Kontrola jakości

Nie możemy pozwolić, aby nasze domy były średniej jakości. To niedopuszczalne, więcej to niemoralne. Budujemy wedle sztuki, wśród nas są mistrzowie cechu.

3 miesiące i ... na swoim

Proces budowy domu trwa średnio 2-3 miesiące. Wystarczy zamówić u nas projekt i wykonanie, a następnie odliczać dni do ... przeprowadzki;)

Zadbaj również o ogród

Po zakończeniu budowy domu warto urządzić ogród w podobnym stylu. Zapytaj nas o aranżacje ogrodu, czy działki. Gwarantujemy piękny góralski styl, ergonomię oraz solidną jakość.

Zobacz jak powstaje dom

Poniżej klika zdjęć z placu budowy. Zobaczcie jak budujemy dom z bali, jak łączymy bale oraz jak wykańczamy detale. Zwróćcie proszę uwagę na jakość wykonania oraz na wygląd gotowego domu.

Fundamenty gotowe.

Budujemy parter.

Zaczynamy układać dach.

Dach prawie gotowy.

Układanie dachówek.

Dach gotowy, teraz kolej na garaż.

Stan surowy, teraz zabieramy się za wnętrze.

Stan surowy, ostatnie poprawki

Stan zamknięty, widok 1

Stan zamknięty, widok 2

Stan zamknięty, widok 3