Na początku był projekt

Tylko przemyślane rozwiązanie oraz indywidualne podejście. Projekty gotowe nie ujmują charakteru oraz indywidualnych potrzeb inwestora. Gotowy projekt traktujemy jako początek drogi, sprawdź naszych projektantów i nie miej ograniczeń. My ich nie mamy!

Sprawdzona ekipa

Jesteśmy góralami. Na drewnie znamy się jak mało kto. Kochamy drewno, wiemy jak je użyć. Na rynku jesteśmy już 1988 roku Sprawdź nas, przed budową zażądaj referencji.

Kontrola jakości

Nie możemy pozwolić, aby nasze domy były średniej jakości. To niedopuszczalne, więcej to niemoralne. Budujemy wedle sztuki, wśród nas są mistrzowie cechu.

3 miesiące i ... na swoim

Proces budowy domu trwa średnio 2-3 miesiące. Wystarczy zamówić u nas projekt i wykonanie, a następnie odliczać dni do ... przeprowadzki;)

Zadbaj również o ogród

Po zakończeniu budowy domu warto urządzić ogród w podobnym stylu. Zapytaj nas o aranżacje ogrodu, czy działki. Gwarantujemy piękny góralski styl, ergonomię oraz solidną jakość.

Wykończenia, dodatki, meble ogrodowe:

W galerii zamieściliśmy jedynie część naszych wyrobów, dlatego prosimy traktować je poglądowo. Mamy nadzieję, iż zdjęcia które zamieściliśmy przybliżą Wam naszą firmę, dadzą obraz tego co i jak robimy. Nasze wyroby i usługi znalazły nabywców w całym kraju, dlatego prosimy o kontakt, a postaramy się wskazać w Waszym otoczeniu, nasz produkt.

SimpleViewer requires JavaScript and the Flash Player. Get Flash


Zapraszamy do zapoznania się z naszymi produktami w zakłądce `oferta`.