Na początku był projekt

Tylko przemyślane rozwiązanie oraz indywidualne podejście. Projekty gotowe nie ujmują charakteru oraz indywidualnych potrzeb inwestora. Gotowy projekt traktujemy jako początek drogi, sprawdź naszych projektantów i nie miej ograniczeń. My ich nie mamy!

Sprawdzona ekipa

Jesteśmy góralami. Na drewnie znamy się jak mało kto. Kochamy drewno, wiemy jak je użyć. Na rynku jesteśmy już 1988 roku Sprawdź nas, przed budową zażądaj referencji.

Kontrola jakości

Nie możemy pozwolić, aby nasze domy były średniej jakości. To niedopuszczalne, więcej to niemoralne. Budujemy wedle sztuki, wśród nas są mistrzowie cechu.

3 miesiące i ... na swoim

Proces budowy domu trwa średnio 2-3 miesiące. Wystarczy zamówić u nas projekt i wykonanie, a następnie odliczać dni do ... przeprowadzki;)

Zadbaj również o ogród

Po zakończeniu budowy domu warto urządzić ogród w podobnym stylu. Zapytaj nas o aranżacje ogrodu, czy działki. Gwarantujemy piękny góralski styl, ergonomię oraz solidną jakość.

Kilka słów o nas

Szanowni Państwo,

przede wszystkim chciałbym podziękować za poświęcony nam czas, mam nadzieję, iż prezentacja naszej firmy oraz usług jakie świadczymy spełnią Wasze oczekiwania. Jestem Zbigniew Rączka z Jordanowa i prowadzę firmę specjalizującą się w obróbce i wyrobach z drewna. Jesteśmy już długo na rynku, nasze początki to końcówka lat osiemdziesiątych ubiegłego wieku, a konkretnie rok 1988, w którym to powstała nasza firma. Na początku wykonywaliśmy:
schody,
podłogi,
boazerie,
listwy wykończeniowe,
które następnie montowaliśmy u klienta. W późniejszym czasie rozszerzyliśmy działalność o:
domki ogrodowe,
domki letniskowe,
domki całoroczne z bala.
Stopniowo, wraz z wymaganiami klienta rozszerzyliśmy ofertę również o:
altany,
sauny,
wiaty ogrodowe i drewutnie,
meble ogrodowe, balustrady czy zabudowy tarasów,
okna, drzwi i deski na tarasy proste i ryflowane,
studnie ogrodowe, wiatraki, budy dla psów,
więźby dachowe, konstrukcje domów szkieletowych,
deski strugane, stopnie, parapety, sztachety.

Krótko mówiąc produkujemy z drewna wszystko: począwszy od budy dla pas, przez altankę a skończywszy na dużym całorocznym domu z bala. Jeśli macie Państwo potrzebę, której nie wymieniliśmy wyżej, prosimy o kontakt w celu sprecyzowania wymagań, a na pewno coś wymyślimy.
Wartym podkreślenia jest fakt, iż współpracujemy z wieloma firmami min z :
Firma ZET z Rogowa (www.zaurolandia.pl)
Dach-Spec z Krakowa
Gam-Bud z Nowego Sącza
Budowaliśmy miedzy innymi ośrodek wypoczynkowy w Dźwirzynie (www.lazurmorze.pl)
Ośrodek "Słoneczko" również w Dźwirzynie.

Kilkadziesiąt lat na rynku to sporo, szczególnie aby dojść do perfekcji, nabrać doświadczenia oraz wiedzy czy know-how. Wielu z moich fachowców do montażu domów pracuje w zakładzie od 1988r. Tak więc mamy bardzo duże doświadczenie w drewnie.

Zapraszam serdecznie.
Zbigniew Rączka