Na początku był projekt

Tylko przemyślane rozwiązanie oraz indywidualne podejście. Projekty gotowe nie ujmują charakteru oraz indywidualnych potrzeb inwestora. Gotowy projekt traktujemy jako początek drogi, sprawdź naszych projektantów i nie miej ograniczeń. My ich nie mamy!

Sprawdzona ekipa

Jesteśmy góralami. Na drewnie znamy się jak mało kto. Kochamy drewno, wiemy jak je użyć. Na rynku jesteśmy już 1988 roku Sprawdź nas, przed budową zażądaj referencji.

Kontrola jakości

Nie możemy pozwolić, aby nasze domy były średniej jakości. To niedopuszczalne, więcej to niemoralne. Budujemy wedle sztuki, wśród nas są mistrzowie cechu.

3 miesiące i ... na swoim

Proces budowy domu trwa średnio 2-3 miesiące. Wystarczy zamówić u nas projekt i wykonanie, a następnie odliczać dni do ... przeprowadzki;)

Zadbaj również o ogród

Po zakończeniu budowy domu warto urządzić ogród w podobnym stylu. Zapytaj nas o aranżacje ogrodu, czy działki. Gwarantujemy piękny góralski styl, ergonomię oraz solidną jakość.

Piękne i funkcjonalne dodatki do domu, ogrodu...

Architektura orgodowa, meble, altanki, tarasy.

Architektura ogrodowa to naturalny góralski klimat do ogródka jak i na taras. Trudno szukać w naszych kompletach mebli monotonii, czy powielanych wzorców. Nasze meble ogrodowe to przede wszystkim sprawdzona przez pokolenia górali prostota wykonania, cieszący oko styl, a także ergonomia. Nasze altanki to harmonia smaku oraz przyjemny odpoczynek po ciężkim dniu pracy. Proszę sobie wyobrazić, jak przyjemnie jest spocząć w ogrodzie przy stabilnym drewnianym stole, na odpowiednio wyprofilowanej ławie. Użyte drewno to sosna, świerk, modrzew lub dąb zaimpregnowane drewnochronem.